• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Bailom ★★★, Elbigenalp

Rakousko, Arlberg, Elbigenalp

Ubytování v Rakousku, Elbigenalp
Číslo objektu: AT6652.1.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.463,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 80 m2, ve zvýšeném přízemí, jihozápadní orientace: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo a sprcha. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV-satelit. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba). Koupelna/bidet/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a na město. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tento byt je ve zvýšeném přízemí. Dodatečně je k dispzici zvlášť WC mimo byt ke společnemu použití s bytem AT6652.1.2.
Ubytování v Rakousku, Elbigenalp

Informace o domě (rezidenci)

Elbigenalp: Uprostřed Lechtaler-Alpen vás očekává malé moderní mistrovské stavební dílo ranných 70. let bytový dům 'Bailom'. Ve čtvrti Köglen, 1 km od centra Elbigenalp, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od lesa. Společné: pozemek 3'000 m2 (oplocený), přírodní zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, koupaliště 2 km. Vlek 1.5 km, sedačková lanovka 2.5 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 1.5 km, běžkařské stopy 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Warth-Schröcken 22 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vycházky a sáňkokvání od domu. Zde je dosti místa pro každého milovníka přírody. Od pozemku v nezastavěné poloze si užijete krásný výhled na obec a hory údoli Lech. Ideální lyžařské turistické cesty! Za pouhých 20 minut se dostanete do lyžařské oblasti Warth-Schröcken.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Elbigenalp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'040 m n.m.
Obec Elbigenalp je známá jako obec řezbářů a divadla. Rodné místo 'Geierwally' - tvoří centrum údolí Lech. Malá, útulná vesnice s 850 obyvatel, 120 km západně od Innsbruck, 36 km od Reutte, 30 km od Lech. V obci: restaurace, bar, diskotéka, wellness-centrum, fitness-centrum, masáže.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis (2x venkovní kurt). Minigolf. Paragliding 5 km. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Kurzy dřevořezbářství.

informace pro zimní ubytování

4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 130 km, zimní turistické cesty 20 km. 1x sáňkařská dráha, osvětlení. Umělé kluziště, metaná. Další lyžařská střediska: Warth 20 km. Krytý bazén v Steeg (12 km).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme