• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Haas ★★★, Eitweg

Rakousko, Korutany, Eitweg

Ubytování v Rakousku, Eitweg
Číslo objektu: AT9421.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.730,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 95 m2, částéčně renovovaný v roce 2011, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko a koupelna/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Koupelna/WC. Velký balkon 28 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přistýlky se nacházejí v exta pokoji.
Ubytování v Rakousku, Eitweg

Informace o domě (rezidenci)

Goding 6 km od Eitweg: Leží ve výšce 1160 m n. m. Dům 'Haas'. Nad Eitweg, klidná, slunná poloha ve svahu, 50 m od lesa, 6 km od jezera, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo, garáž (extra). Potraviny 6 km, restaurace 5 km, koupaliště 8 km, krytý bazén 12 km. Tenis 8 km, jízdárna 14 km. Známá jezera v okolí: Sankt Andrae See 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Paragliding je k dispozici přímo před domem. Majitel občas bydlí v přidruženém bytě (samostatný vchod) v domě a využívá část zahrady.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Eitweg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 - 2'240 m n.m.
Údolí Lavandtal je krásné místo na dovolenou, nejen pro své mírné podnebí. Lavanttal patří k nejpůvabnějším údolím jihovýchodního Rakouska, zejména na jaře, kdy je ve vzduchu vůně tisíce kvetoucích ovocných stromů nebo v červnu a červenci, kdy se květy horských pastvin promění v červené koberce. Údolí Lavantal je jedním z nejoblíbenějších turistických oblastí Rakouska. Udržované turistické trasy, vhodné i pro rodiny s dětmi, nabízí odpočinek uprostřed nedotčené přírody. Region je také ideálním místem pro cykloturistiku. Celkem 350 km značených turistických tras a 540 km značených tras pro horská kola. Obce Lavanttal: Reichenfels, Bad St. Leonhard, Preitenegg, Frantschach-St. Gertraud, Wolfsberg, St. Andrä, St. Paul, St. Georgen, Lavamünd. Rekreační středisko, 50 km severo-východně od Klagenfurt. V obci: bar, krytý bazén, sauna. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Oblast s bohatou sportovní nabídkou a nabídkou pro využití volného času. Z ařízení St. Andraer See bazén. Tenis (2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 9 jamek, St. Michael. Minigolf. Rajtování. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Leonhard. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Gokard-dráha, zábavný svět s Quard parcour, Tipi-vesnicí, indoor-šplhací zahrada, lukolstřelba, jízdy na vorech, nordic-walking dráhy, nostalgická dráha, běžkařské stopy a stopy pro nordic-walking, motorové a bezmotorová létání.

informace pro zimní ubytování

Pro milovníky zimy jsou k dispozici lyžařská střediska Koralpe Klippitztörl, Weinebene a Hebalm - skutečné lyžařské ráje s 90 kilometry sjezdovek. 4x sedačkové lanovky, 25x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus. 'Lavantaler Pisten' splní požadavky všech, jak sportovců, tak nesportovců. K dispozici jsou mírné svahy pro děti a začátečníky, tak i svahy pro zkušené lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme