• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kröncke ★★★, Eisenberg

Rakousko, Burgenlandsko, Eisenberg

Ubytování v Rakousku, Eisenberg
Číslo objektu: AT7474.250.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.430,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit, rádio a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Nádherný panoramatický výhled do zahrady a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Eisenberg

Informace o domě (rezidenci)

Eisenberg: Uprostřed vinic leží tent dvougenerační dům 'Kröncke'. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, nádraží 'Oberwart' 25 km. Golfové hřiště 20 km, tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: Bad Stegersbach 30 km. Jezero ke koupání 1,5 km. Dobře udrzované turistické- a cyklocesty v okolí. Okolní lázně jsou lehce dosažitelné autem (lazně Tatzmannsdorf 20km., lázně Waltersdorf a Blumau 30 km, lázně Loipersdorf 50 km).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Eisenberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 415 m n.m.
Eisenberg v dolní části údolí Pinkatal, přímo na maďarské hranici, uprostřd jižních burgenlandských vinic. Útulná, klidná obec s 1'247 obyvatel, 140 km jižně od Wien.

informace pro letní ubytování

Po vydatných vycházkách nabízí hostince a gastronomická zařízení příjemný pobyt. Krásně založenná vinná oblast s pečovanými druhy vín a sklepními jizbami přitahují hosty již po desetiletí. Jezero ke koupání, 4 km od obce. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme