• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě The Schatzie ★★★★, Egg

Rakousko, Vorarlbersko, Egg

Ubytování v Rakousku, Egg
Číslo objektu: AT6863.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.994,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová chata 190 m2, osobité a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřený salón se zimní zahrada. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Podlahové topení. V horním patře: 3x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Galerie, TV-satelit. Koupelna/WC. Velká terasa 44 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Rakousku, Egg

Informace o domě (rezidenci)

Egg: Ideální startovní bod v létě i v zimě. Jezero Constance s kulturním městem Bregenz a 40 minut vzdáleným lyžařským střediskem Schroecken-Warth. Početné turistické stezky od objektu. Pěkná, komfortní chata 'The Schatzie', 2-podlažní. Nad Egg, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2, zahrada, louka k odpočinku. Terasa, gril. V domě: ústřední topení. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 6 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 6 km, koupaliště 6 km, termální bazén 10 km. Golfové hřiště 25 km, visutá lanovka 15 km, vlek 15 km, lyžařská škola 15 km, běžkařské stopy 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Egg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, idylické rekreační středisko, v pěkném prostředí s pěkným výhledem. Veškeré služby v místě. Dětský a animační program, Jezera v okolí, Přírodní rezervace, Sáňkařská dráha. Doprava letadlem: letiště Dornbirn - Hohenems (HOH).

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště, Rankweil. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding, Lanový park. Lanovky, sedačkové lanovky, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, zábavní park.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 115x celkem. 6x kabinkové lanovky, 27x sedačkové lanovky, 48x vleky, 35x dětské vleky. 170x lyžařské sjezdovky, celkem 289 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 313 km. Bruslařská hala, přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme