• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Winzerhaus Wohnung 2, Dürnstein/Wachau

Rakousko, Dolní Rakousko, Dürnstein/Wachau

Ubytování v Rakousku, Dürnstein/Wachau
Číslo objektu: AT3601.1.3

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 55.056,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojov byt pro 7 osob, 90 m2 na 3 podlažích, v přízemí, stylové zařízení. Obývací pokoj s kabelová TV, stereo přehrávač a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 3x postele. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra), plná penze (extra), polopenze (extra). Sprcha/WC. Terasa 60 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: vysoušeč vlasů.
Ubytování v Rakousku, Dürnstein/Wachau

Informace o domě (rezidenci)

Nový, velký, stylový venkovský dům 'Winzerhaus Wohnung 2'. Zařízení domu: whirlpool, ústřední topení, sauna (ke spoluužívání), pračka (ke spoluužívání), sušička (ke spoluužívání). Možnosti parkování: veřejné parkoviště. Příjezd možný celoročně jen do 40 m od domu. V zimě příjezd možný jen do 40 m od domu. Poloha: v centru obce Dürnstein, vyvýšená poloha ve svahu. Výhled z domu na řeku. Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání, 500 m2), bazén (nezapuštěný, ke spoluužívání, délka 3 m x šířka 3 m), gril (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 150 m, restaurace 50 m, krytý bazén 100 m, písečná pláž 200 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 8 km, hlavní silnice v 300 m, železnice v 200 m a letiště v 100 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme