• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu da´ Ingo ★★★, Damüls

Rakousko, Vorarlbersko, Damüls

Ubytování v Rakousku, Damüls
Číslo objektu: AT6884.100.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Výhled na hory a na město. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Damüls

Informace o domě (rezidenci)

Damüls: Bytový dům 'da´ Ingo'. V centru obce, centrální, slunná poloha, 7 km od jezera, přímo u sjezdovek, v zeleni. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong, terasa. V domě: restaurace, bar, wellness ve vzdálenosti 800 m pro společné využití (extra), lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny, půjčovna jízdních kol 800 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 800 m, jezero ke koupání 7 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 10 km, jízdárna 7 km, sedačková lanovka 50 m, lyžařské sjezdovky 10 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola, dětská mateřská školka 5 m, běžkařské stopy 300 m, dětské hřiště 800 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Damüls:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, idylické rekreační středisko, v pěkném prostředí s pěkným výhledem. Veškeré služby v místě. Dětský a animační program, Jezera v okolí, Přírodní rezervace, Sáňkařská dráha. Doprava letadlem: letiště Dornbirn - Hohenems (HOH).

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště, Rankweil. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding, Lanový park. Lanovky, sedačkové lanovky, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, zábavní park.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 115x celkem. 6x kabinkové lanovky, 27x sedačkové lanovky, 48x vleky, 35x dětské vleky. 170x lyžařské sjezdovky, celkem 289 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 313 km. Bruslařská hala, přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme