• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Krechen Alm ★★★, Breitenau am Hochlantsch

Rakousko, Štýrsko, Breitenau am Hochlantsch

Ubytování v Rakousku, Breitenau am Hochlantsch
Číslo objektu: AT8614.200.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.443,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: vstup. Vstup na zahradu. Obývací pokoj, TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), rádio a CD. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha, WC zvlášť. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Místnost pro kuřáky se nachází ve sklepě. Ložnice v horním patře je průchozí.
Ubytování v Rakousku, Breitenau am Hochlantsch

Informace o domě (rezidenci)

V oblasti horských pastvin na Hochlantsch, vklíněný do impozantních štyrských hor, leží tento pohodln rodinný dům 'Krechen Alm', renovovaný v roce 2007. Mimo obec, 4 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 10 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: sauna (extra), ústřední topení, pračka. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, supermarket 4 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 5 km, zátoka ke koupání 10 km. Lyžařské centrum 17 km, lyžařská škola 17 km, sáňkařská dráha 11 km, běžkařské stopy 17 km, kluziště 17 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Dům ve výšce cca 700 m n.m., uprostřed horských pastvin nabízí ideální předpoklady pro klidnou od zmatku chráněnou dovolenou. Doporučujeme hostům, kteří hledají klid a odpočinek a mají rádi turistiku a k tomu ještě komfort mile renovovaného domu. Příroda, les, horské pastviny, hory a také samostatné obhospodařované horské statky v okolí. Dům je dosažitelný po asfaltové silnici. Lyžování v rodinné lyžařské oblasti Teichalm.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Breitenau am Hochlantsch:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá, idylická obec, 25 km jiho-východně od Bruck an der Mur. V obci: pekařství. V překrásném horském regionu Breitenau v Hochlantsch budete mít klid a odpočinek.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská lanovka Teichalm.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme