• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Appartement Hochmühleck, Bad Mitterndorf

Rakousko, Štýrsko, Bad Mitterndorf

Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf
Číslo objektu: AT8983.17.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt pro 4 osob, 50 m2, v přízemí, jednoduché a útulné zařízení. Obývací pokoj/ložnice s Místní TV stanice, kabelová TV, rádio, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra). Sprcha/WC. Balkon 3 m2, terasa 5 m2, zahradní nábytek. Další zařízení: pračka.
Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, pěkný, jednoduchý bytový dům 'Appartement Hochmühleck', rok výstavby 1980, obklopen stromy a loukami. Pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta, 5 cesta se schodištěm, 4 schodů. Poloha: na kraji obce obce Bad Mitterndorf, ve čtvrti Neuhofen, klidná poloha v zeleni, v obytné čtvrti. Výhled z domu na hory, do zahrady, na krajinu a na les. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 50 m, krytý bazén 50 m, koupaliště 1 km, kamenitá pláž 1 km, termální bazén 50 m, sportovní centrum 1 km, golfové hřiště 12 km, tenis 1 km, tenisová hala 1 km, vlek 6 km, jízdárna 1 km, sáňkařská dráha 5 km, běžkařské stopy 50 m, lyžařská škola 50 m, kluziště 1 km, dětské hřiště, 500 m, visutá lanovka 6 km, lanová dráha 6 km, autobusová zastávka 50 m, Metro 500 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 30 km, hlavní silnice v 1 km, železnice v 500 m a letiště v 150 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mezinárodně známé lázně se 3 přírodními léčivými faktory: teplo, močály (bahenní koupele) a klima v údolí Hinterberger v Solné komoře. Salzburg 95 km. Termální kryté bazény a koupaliště. Tenisové kurty (kryté i venkovní) a hala na squash. Příjemné tradiční večery a kavárny. Během prázdnin je zde klub pro mladší děti.

informace pro letní ubytování

Nesčetné možnosti horských túr a procházek okolní krajinou za krásami květin, bylin a vřesovišť. Výlety ve člunu, rafting, sportovní rybaření, pronájem kol, jezdectví, vyjížďky na saních s koňmi.

informace pro zimní ubytování

6 km vzdálené lyžařské středisko Tauplitzalm nabízí 1 kabinovou lanovku, 3 sedačkové lanovky a 8 vleků, 44 km sjezdovek, lyžařské školy a dětské lyžařské školky, 180 km běžkařských tratí a 15 km vysokohorských tratí, na nichž trenují národní sportovní týmy. Túry na běžkách a vyjížďky na saních s koňmi.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme