• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Waldrand ★★★, Bad Mitterndorf

Rakousko, Štýrsko, Bad Mitterndorf

Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf
Číslo objektu: AT8983.100.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.144,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový bungalov 70 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x vysunovací lůžko, TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (3 plotýnky, trouba). Koupelna nebo sprcha/WC. Malá terasa, zahrada. Odkládací místnost. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf

Informace o domě (rezidenci)

Bad Mitterndorf: Idylick bungalov 'Waldrand'. Ve čtvrti, 2 km od centra Bad Mitterndorf, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 1.5 km, restaurace 500 m, koupaliště 2 km, termální bazén 3 km. Tenis 2 km, visutá lanovka 6 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Tento rekreační dům je v rekreačním sídlišti společně s jiným domy. Centrální shromaždiště se zdarma lyžařským autobusem do lyžařské oblasti 'Tauplitzalm'. Všechny možné sportovní možnosti jsou v létě i v zimě rychle dosažitelné. Turistikcké cesty od domu. Na této horní planině v 812 m n.m. si užijete různé léčebné možnosti, nejlepší podnebí a jedinečné lázně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Mitterndorf:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Mezinárodně známé lázně se 3 přírodními léčivými faktory: teplo, močály (bahenní koupele) a klima v údolí Hinterberger v Solné komoře. Salzburg 95 km. Termální kryté bazény a koupaliště. Tenisové kurty (kryté i venkovní) a hala na squash. Příjemné tradiční večery a kavárny. Během prázdnin je zde klub pro mladší děti.

informace pro letní ubytování

Nesčetné možnosti horských túr a procházek okolní krajinou za krásami květin, bylin a vřesovišť. Výlety ve člunu, rafting, sportovní rybaření, pronájem kol, jezdectví, vyjížďky na saních s koňmi.

informace pro zimní ubytování

6 km vzdálené lyžařské středisko Tauplitzalm nabízí 1 kabinovou lanovku, 3 sedačkové lanovky a 8 vleků, 44 km sjezdovek, lyžařské školy a dětské lyžařské školky, 180 km běžkařských tratí a 15 km vysokohorských tratí, na nichž trenují národní sportovní týmy. Túry na běžkách a vyjížďky na saních s koňmi.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme