• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Eschenhof ★★★, Bad Kleinkirchheim

Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim

Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim
Číslo objektu: AT9546.450.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 44.947,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová chata 175 m2 na 2 podlažích, komfortní a osobité zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj (140 cm, v délce 200 cm), 1x vysunovací lůžko (2 x 70 cm, v délce 200 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní kout. WC zvlášť. Plynové topení, boiler (300 l). V horním patře: 2x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Plynové topení. Balkon 10 m2, velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim

Informace o domě (rezidenci)

Útulná chata 'Eschenhof', 2-podlažní, rok výstavby 2004. Skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, ve slepé ulici. Společné: krytý bazén hranatý vyhřívaný. Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'050 m2 (oplocený), louka k odpočinku 800 m2 (oplocená). V domě: wellness ve vzdálenosti 220 m pro společné využití. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm (8 schodů) k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, supermarket 1 km, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 1 km, koupaliště, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 300 m, jízdárna 800 m, vlek, lyžařská škola 300 m, sáňkařská dráha 1 km, dětské hřiště 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bad Kleinkirchheim. Turistické oblasti ab Haus. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'070 - 2'055 m n.m.
Lázně Kleinkirchheim nabízí v podstatě všechno, co si možno přát od odpočinkové a pestré dovolené, neztrácí při tom ale šarm korutanské horské vesnice. 2 termální lázně. Lyžařské termály, příp. horské termály - nabídka v místě (použitelné pouze v určitých objektech - viz popis objektů). Pozoruhodné: národní park Nockberge, kostel St. Kathrein. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, 30 km východně od Spittal a.d. Drau, 70 km severo-západně od Klagenfurt. V obci: bar, wellness-centrum, sauna, léčebné kúry, thalassoterapie. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, vhodné pro děti, 12 km od obce. Bazén. Tenis (11x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. 2x horské dráhy, turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Letní sáňkařská dráha Turracher Hoehe a Hochrindl.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim, počet přepravních zařízení: 26x celkem. 4x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 16x vleky. Celkem 100 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 13 km, zimní turistické cesty 60 km. 4x sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme