• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Kofler ★★★★, Bad Kleinkirchheim

Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim

Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim
Číslo objektu: AT9546.400.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 18.067,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 270 m2 na 3 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: jídelna, TV-satelit a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko, TV-satelit a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Vstup na balkon. Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: obývací pokoj, TV-satelit a DVD. 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Koupelna/WC, dvojumyvadlo. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit a DVD. Sprcha/WC. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V hlavním patře se nachází ještě společenská místnost, které může být využívána celoročně. Dům je postaven ve svahu, spodní patro je tedy normálně v přízemí. Nekuřácký dům, kouřete prosím venku.
Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim

Informace o domě (rezidenci)

Radenthein 8 km od Bad Kleinkirchheim: Pěkný rodinný dům 'Kofler', 3-podlažní. Na kraji obce, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 3 km od jezera, 9 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 950 m2 s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. (houpačka). V domě: ústřední topení, pračka, sušička, sušák lyžařských bot. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.2 km, restaurace 800 m, koupaliště 1.2 km, termální bazén 7.5 km, pláž ke koupání 3.5 km. Golfové hřiště 47 km, tenis 750 m, kabinková lanovka 9 km, lyžařské centrum 9 km, zastávka ski-busu 1 km, lyžařská škola 9 km, sáňkařská dráha 9 km, běžkařské stopy 900 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bad Kleinkirchheim und St. Oswald 9 km. Známá jezera v okolí: Der Millstättersee 7 km, Feldsee 3 km, Afritzersee 8 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Radenthein leží uprostřed Döbriach, Bad Kleinkirchheim a Feld am See, díky této optimální poloze je vhodný pro zimní i letní dovolenou. V létě vodní sporty. Mnoho známých jezer v bezprostřední blízkosti. Ossiachersee je vzdálený cca 25 km a známý Wörthersee 45 km. Horolezení, lov pstruhů, turistika, paraglaiding, vodní lyžování, sněhový tubing, golf a mnoho dalších aktivit, které okolí nabízí. V létě zve nádherná zahrada k relaxaci a odpočinku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Kleinkirchheim:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'070 - 2'055 m n.m.
Lázně Kleinkirchheim nabízí v podstatě všechno, co si možno přát od odpočinkové a pestré dovolené, neztrácí při tom ale šarm korutanské horské vesnice. 2 termální lázně. Lyžařské termály, příp. horské termály - nabídka v místě (použitelné pouze v určitých objektech - viz popis objektů). Pozoruhodné: národní park Nockberge, kostel St. Kathrein. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice, 30 km východně od Spittal a.d. Drau, 70 km severo-západně od Klagenfurt. V obci: bar, wellness-centrum, sauna, léčebné kúry, thalassoterapie. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, vhodné pro děti, 12 km od obce. Bazén. Tenis (11x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. 2x horské dráhy, turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Letní sáňkařská dráha Turracher Hoehe a Hochrindl.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim, počet přepravních zařízení: 26x celkem. 4x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 16x vleky. Celkem 100 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 13 km, zimní turistické cesty 60 km. 4x sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme