• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Rosenvilla ★★★★★, Bad Ischl

Rakousko, Horní Rakousko, Bad Ischl

Ubytování v Rakousku, Bad Ischl
Číslo objektu: AT4820.150.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 31.508,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová vila 90 m2 na 2 podlažích, velmi pěkné a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj, kachlová kamna. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a kachlová kamna. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV a video. Sprcha/WC. Topení v podlaze. Terasa krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka. V předsíni je galerie předků s originálními olejomalbami. Obývací pokoj zařízený ve stylu 'Biedermeier' s koncertním křídlem. Ložnice jsou také vybaveny ve stylu 'Biedermeier'. Vestavěná kuchyně je v moderním stylu a jídelní kout v loveckém stylu. Na požádání možnost krátkodobého pobytu nejméně 4 noci.
Ubytování v Rakousku, Bad Ischl

Informace o domě (rezidenci)

Stojící v lázeňském parku historická rezidence 'Rosenvilla', z 19. století, renovovaný. Centrální, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: park 1'700 m2, pěkná, udržovaná zahrada. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 250 m, restaurace 100 m, nádraží 'Bad Ischl' 1 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 3 km, visutá lanovka 5 km, vlek 5 km. Pozor prosím: nevhodné pro děti do 10 let. Musikerschlössl je kompletně zrekonstruován a je vybaven původním nábytkem. K dispozici je pavilon ve velké Biedermeier zahradě s fontánou. Zde bydlíte v srdci jedinečné krajiny a současně můžete využít pestré nabídky volnočasových aktivit půvabného městečka.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Ischl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 468 m n.m.
Okouzlující mšsto Bad Ischl je srdcem Solnohradska a je často označováno jako tajné hlavní město a kulturní centrum oblasti. Každý, kdo lázně zná, cítí protikladnost tohoto města. Jednak se vyznačuje jako tradiční lázeňské město, které ukazuje na dobu, kdy bohatí a krásní sem jezdili k 'Sommerfrische' (letovisko). Na druhé straně se za historickými fasádami prezentuje jako světu otevřené a pohostinné město kongresů a kultury. Pozoruhodné: početné historické budovy: Kaiservilla (císařská vila), Lehar Villa. Mramorový zámeček. Mondénní, známé město s 16'680 obyvatel, 70 km severo-západně od Salzburg. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže.

informace pro letní ubytování

Až dodnes toho zůstalo hodně, co tvoří pověst císařského města. Uprostřed kouzelné krajiny leží horská pastvina Katrin Alm - eldorádo pro milovníky přírody a turisty. Ve výšce 1415 m na vás čeká fantastická horská kulisa s výhledem na masiv hor Dachstein, na jezera Traunsee a Hallstättersee. Bazén. Tenis (14x venkovní kurt, 7x krytý kurt), golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště, 4x vleky a horské dráhy. 20 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště. Indoorgolf - nejmodernější treningové soustředění Evropy, Skate Park, vyjížky kočáry.

informace pro zimní ubytování

Malá, ale něžná lyžařská oblast Katrin Alm je na slunce nejbohatší oblast země a nabízí pro zbožňovatele slunce vedle radosti na sjezdovkách zotavenou. Výhodné nabídky pro rodiny! Na cca 6.000 m2 lyžařské oblasti, umělé zasněžování je také ráj pro děti se zázračným kobercem a dvěma malými vleky. Vandrování se sněhurami. Počet přepravních zařízení: 5x celkem. 1x lanovka, 1x kabinková lanovka, 2x vleky, 1x dětský vlek. 6x lyžařské sjezdovky, celkem 4 km. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 23 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, metaná, tenisová hala (7x kurt).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme