• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★, Bad Hofgastein

Rakousko, Gasteinertal, Bad Hofgastein

Ubytování v Rakousku, Bad Hofgastein
Číslo objektu: AT5630.290.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.404,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 45 m2, pěkné a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelní kout, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. Nika, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. Garáž na pozemku. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Bad Hofgastein

Informace o domě (rezidenci)

Bad Hofgastein: Velký bytový dům. 4 domy v rezidenci. V obci, centrální, klidná, slunná poloha. V domě: výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (extra). Příjezd vede až k objektu. Potraviny, supermarket 500 m, restaurace 100 m, koupaliště 300 m. Golfové hřiště 5 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 1 km, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Hofgastein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'700 m n.m.
Údolí Gastein nabízí optimální nabídku pro společnou dovolenou i když s představou různých zájmů historické, vhodné pro rodinou rekreaci termální lázně, 80 km jižně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, kasino, konzerty, krytý bazén. Skalní lázně Felsentherme a Alpen Therme. Pozoruhodné: léčebné štoly, Montanmuseum a ptačí park.

informace pro letní ubytování

Rekreační region Vám nabízí: jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

80 km sjezdovek v lyžařské středisko Gasteinertal, počet přepravních zařízení: 48x celkem. Celkem 200 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 300 km (osvětlených), vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 100 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Lyžařská oblast je členem lyžařského spolku Amadé.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme