• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Dachstein ★★, Bad Goisern am Hallstättersee

Rakousko, Horní Rakousko, Bad Goisern am Hallstättersee

Ubytování v Rakousku, Bad Goisern am Hallstättersee
Číslo objektu: AT4822.100.1

Ubytování pro 17 osob, k dispozici 10 pokojů z toho je 9 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 35.585,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

10-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích: vstup. Velká jídelna, TV. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko. WC zvlášť. 2x balkon, terasa. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen AT.
Ubytování v Rakousku, Bad Goisern am Hallstättersee

Informace o domě (rezidenci)

Stará vila 'Dachstein', z 19. století. 1 km od centra, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, 4.5 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada. Zahradní sezení, terasa. V domě: ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 20 m. Supermarket, restaurace 500 m, koupaliště 1 km, zátoka ke koupání 4.5 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 4.5 km, kabinková lanovka 10 km, lyžařské centrum 17 km, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 10 km, sáňkařská dráha 1 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Zdarma skibus do lyžařské oblasti Dachstein West v Gosau (17 km).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Goisern am Hallstättersee:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 504 - 1'000 m n.m.
Orámováno nádhernými horami masivu Dachstein. Lázně pro léčbu dýchacích cest, 65 km jiho-východně od Salzburg. Diskotéka, léčebné kúry.

informace pro letní ubytování

Lázně Goisern a oblast vnitřního Solnohradska byly UNESKEM vyhlášeny na základě bohaté minulosti (Hallstattská-kultura) a svých přírodních krajinných krás světovým a přírodním bohatstvím. Pozoruhodné jsou jeskyně Dachstein, solné světy v Hallstatt pláž, vhodné pro děti, 4 km od obce. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Bad Ischl. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Horská kola-kompetenční centrum.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Dachstein West, 20 km, počet přepravních zařízení: 46x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, vysokohorské dráhy ve výšce 1'000 - 1'100 m, zimní turistické cesty 50 km. Skibus. Další lyžařská střediska: Krippenstein Freeride 18 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme