• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Grand Hotel de l´Europe ★★★, Bad Gastein

Rakousko, Gasteinertal, Bad Gastein

Ubytování v Rakousku, Bad Gastein
Číslo objektu: AT5640.400.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 7.658,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 28 m2 v 2. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko a TV. Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon 2 m2. Pěkný výhled na hory a do údolí. Na dotaz možnost přistýlky. Pozor! Noční klid v tomto době začíná ve 22:00 hodin a je to přísně kontrolováno.
Ubytování v Rakousku, Bad Gastein

Informace o domě (rezidenci)

Bad Gastein: Bytový dům 'Grand Hotel de l´Europe'. 100 m od centra, živá, slunná, vyvýšená poloha. V rekreačním zařízení: restaurace, výtah. Veřejné kryté parkoviště 100 m, extra. Potraviny, restaurace 30 m, nádraží 1 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 1.2 km, jízdárna 5 km, lyžařské centrum 1 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 1 km, běžkařské stopy 1.2 km, kluziště 1.2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Termální lázně 150 m. Ozdravné jeskyně 6 km. Rezidence z dob císařství s kasinem v provozu od vánoc do velikonoc a v létě (hotel není v provozu).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Gastein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'700 m n.m.
Údolí Gastein nabízí optimální nabídku pro společnou dovolenou i když s představou různých zájmů historické, vhodné pro rodinou rekreaci termální lázně, 80 km jižně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, kasino, konzerty, krytý bazén. Skalní lázně Felsentherme a Alpen Therme. Pozoruhodné: léčebné štoly, Montanmuseum a ptačí park.

informace pro letní ubytování

Rekreační region Vám nabízí: jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

80 km sjezdovek v lyžařské středisko Gasteinertal, počet přepravních zařízení: 48x celkem. Celkem 200 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 300 km (osvětlených), vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 100 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Lyžařská oblast je členem lyžařského spolku Amadé.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme