• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Mondi-Holiday Bellevue ★★★★, Bad Gastein

Rakousko, Gasteinertal, Bad Gastein

Ubytování v Rakousku, Bad Gastein
Číslo objektu: AT5640.100.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 33.634,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 41 do 59 m2, pěkné a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Ubytování v Rakousku, Bad Gastein

Informace o domě (rezidenci)

Bad Gastein: Dům s hotelovými službami 'Mondi-Holiday Bellevue'. Centrální poloha ve svahu, 6 km od jezera, na ulici. Společné: park, zahrada, louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný (12 x 8 m, 01.01.-31.12.). Ping-pong, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: recepce, restaurace, sauna, fitness, masáže (extra), parní lázeň, solárium (extra), whirlpool, kuželková dráha (extra), biliár, herní místnost, výtah, odkládací místnost na kola, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení, prádelna. K dispozici: jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, pekárna 50 m, kavárna 10 m, centrum dostupné pěšky během 2 min. Autobusová zastávka 100 m, nádraží 400 m, koupaliště, termální bazén 300 m, jezero ke koupání 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 2 km, tenis 500 m, jízdárna 2 km, visutá lanovka, lanová dráha, lyžařské centrum 300 m, zastávka ski-busu 10 m, lyžařská škola 300 m, běžkařské stopy 700 m, kluziště 500 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Hlídání dětí možné v sezóně (extra). V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: at5640.100 se nachází na stejném pozemku. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Tento dům nabízí rozličné dodatečné nabídky, které lze všechny objednat na přání na místě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Bad Gastein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'700 m n.m.
Údolí Gastein nabízí optimální nabídku pro společnou dovolenou i když s představou různých zájmů historické, vhodné pro rodinou rekreaci termální lázně, 80 km jižně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, kasino, konzerty, krytý bazén. Skalní lázně Felsentherme a Alpen Therme. Pozoruhodné: léčebné štoly, Montanmuseum a ptačí park.

informace pro letní ubytování

Rekreační region Vám nabízí: jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

80 km sjezdovek v lyžařské středisko Gasteinertal, počet přepravních zařízení: 48x celkem. Celkem 200 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 300 km (osvětlených), vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 100 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Lyžařská oblast je členem lyžařského spolku Amadé.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme