• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Haus Zimmermann ★★★, Axams

Rakousko, Tyrolsko, Axams

Ubytování v Rakousku, Axams
Číslo objektu: AT6094.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2 v 2. patře, částéčně zkosený: obývací pokoj se střešní okno, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Jídelna, bez okna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení v podlaze. Balkon. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. U jídelny se jedná o velkou halu s velkolepým jídelním koutem. Byt může být obsazen maximálně 6 osobami. Příplatek za 5. a 6. osobu je: Euro 10,-/osoba/den.
Ubytování v Rakousku, Axams

Informace o domě (rezidenci)

Axams: Vícegenerační dům 'Haus Zimmermann'. V centru obce Axams, slunná poloha, 7 km od sjezdovek, na hlavní ulici. Společné: bazén, krytý bazén (01.01.-31.12.). V domě: lyžárna. Parkovací místo u domu. Potraviny 100 m, restaurace 50 m. Sportovní centrum 1 km, lanová dráha 7 km, vlek 500 m, kabinková lanovka 4 km, lyžařské centrum 4 km, zastávka ski-busu 20 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Axamer Lixum 7 km, Mutterer Alm 4 km, Kühtai 22 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Axamer Lizum a Mutterer Alm/Götzens zdarma. Společný otevřený a krytý bazén: v ceně je zahrnuto denní použití otevřeného i krytého bazénu v 1 km vzdáleném centru volného času Axams pro 4 osoby. Na vstup do tamní, velkolepé sauny obdržíte slevu 50%. Výměna povlečení a ručníků na přání možná kdykoliv!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Axams:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Axams na slunné terase nad Innsbruckem, uprostřed srdce Tirolska při olympijské lyžařské oblasti Axamer Lizum. Útulná, klidná vesnice, 17 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: restaurace, bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, masáže.

informace pro letní ubytování

Halové- a bazén. Tenis. Beachvolleyball-hřiště. 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty. ,plážový volejbal, pro děti jízda na ponících, denní horská turistika s přírodně-naučným doprovodem.

informace pro zimní ubytování

Olympijská lyžařská oblast Axamer Lizum je lehce dosažitelná autem nebo zdarma autobusem, platí jako extrémně na sníh jistá oblast. Krytý bazén s vnějším vyhřívaným bazénem a velkou oblastí sauny. Poloha údolní stanice 1'583 m. 1x lanová dráha, 5x sedačkové lanovky, 4x vleky. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme