• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Zillertal ★★★, Aschau im Zillertal

Rakousko, Zillertal, Aschau im Zillertal

Ubytování v Rakousku, Aschau im Zillertal
Číslo objektu: AT6274.400.1

Ubytování pro 20 osob, k dispozici 15 pokojů z toho je 9 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 36.691,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

15-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Průchozí pokoj, 1x dvoulůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem, bidet a koupelna/sprcha/WC. Obývací pokoj, kabelová TV. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. WC zvlášť. Ve spodním patře: herní místnost. 3x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha/WC. V domě se ještě nachází malá kuchyňka s posezením. Průchod přes pokoj s kuchyňským koutem - dobré jako dvoupokojový rodinný apartmán se sprchou. Suterén s barem, hernou a fitness studiem s mnoha přístroji, se saunou, parní lázní a soláriem.
Ubytování v Rakousku, Aschau im Zillertal

Informace o domě (rezidenci)

Aschau: Velký, pěkný rodinný dům 'Zillertal'. 150 m od centra Aschau, 1.7 km od jezera, 3 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, fitness, parní lázeň, solárium (vše zahrnuto v ceně), relaxační místnost, herní místnost, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Odkládací místnost k dispozici. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 150 m, restaurace, bar 30 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 10 km, termální bazén 'Erlebnistherme Zillertal' 10 km, jezero ke koupání 'Aufenfeld' 1.8 km. Kabinková lanovka 3 km, lyžařské sjezdovky 900 m, půjčovna lyží 3 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 3 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kaltenbach - Höchfügen 3 km, Zillertal Arena 3 km, Spieljoch 12 km. Známá jezera v okolí: Schlitterer Badesee 14 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Kaltenbach a Zillertal Arena zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Aschau im Zillertal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 560 - 2'500 m n.m.
5 obcí v údolí Zillertal, 5 různých kostelních věží - přesto idylické místo. Každá z obcí charakteristická svými specifickými zvláštnostmi. Ještě něco spojuje tyto čtyři obce - stará parní úzkokolejná dráha Zillertalbahn a pohostinnost obyvatel. Oblast Zillertal-Mitte (střed): Aschau, Ried, Kaltenbach, Uderns a Stumm. Malé, útulné rekreační středisko, 50 km východně od Innsbruck. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Zábavní park 'Aufenfeld' 2 km. Letní vleky (kabinkové a dráhy).

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 36x celkem. Celkem 88 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, vysokohorské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Ski-optimal v Hochfuegen-Hochzillertal.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme