• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Eichberg ★★★★★, Arnfels

Rakousko, Štýrsko, Arnfels

Ubytování v Rakousku, Arnfels
Číslo objektu: AT8454.100.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.286,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 160 m2, velmi komfortní a osobité zařízení: velký vstup. Velký obývací pokoj, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x velký pokoj, 1x lůžko (90 cm, v délce 180 cm), 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x velký pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon, jižní orientace. Koupelna/sprcha/WC. Odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V celém domě je topení v podlaze.
Ubytování v Rakousku, Arnfels

Informace o domě (rezidenci)

Eichberg-Trautenburg 5 km od Arnfels: Dům se nachází uprostřed krásné vinařské oblasti, na kopci s pěkným výhledem přes vinice až do Slovinska a Korutan. Velmi pěkný, komfortní dům 'Eichberg'. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Garáž. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 15 km. Golfové hřiště 30 km, jízdárna 15 km, sedačková lanovka 65 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V okruhu 10 km je mnoho malých útulných hospůdek, kde se můžete nechat rozmazlovat vynikajícím kulinářským uměním. Lyžařská oblast Koralpe je vzdálena 1 hodinu cesty autem (cca 65 km). Pes na dotaz. Pozemek je oplocený - v některých místech pouze živý plot.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Arnfels:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Významné, proslulé, útulné rekreační středisko, v pěkném prostředí, idilická poloha s pěkným výhledem, 40 km od Graz. Veškeré služby v místě. Řada vinic je ráda označovaná jeko štyrské Toskánsko. Kolem města vína Leibnitz až k vyvýšeninám na hranicích ke Slovinsku a Korutanům patří tato krajina k nejkrásnějším oblastem Štyrska v každé roční době.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 15 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště. Pod jižním sluncem se zde prezentují vinice, které udělají z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Bezpočet možností pro volný čas: krásná turistika a cyklistika vinicemi, stejně jako možnost sportování v okolí. Především se oblast vyznačuje kulinářstvím, domácí výrobky v místních hospodách, možnost poznání tajemství vína ve vinných sklepech a k tomu jedinečný dyňový olej. Další najdete v hlavním kulturním městě Graz, ve 40 km vzdálenosti. Mírné podzimní dny, pestrá krajina a zlaté západy slunce patří bezesporu k vrcholům během celého roku.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Weinebene, 30 km. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Cesty vinicemi nejsou sice typickou zimní oblastí, ale přesto se zde v širokém okruhu nachází některé lyžařské oblasti. Kdo však hledá souzvuk s přírodou je zde v zimě právě dobře, vedle bezpočtu zimních turistických cest nabízí zasněžené vinice krásný pohled, při kterém můžete svůj všední stres opravdu vypnout.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme