• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Alte Post ★★★, Aggsbach Markt/Wachau

Rakousko, Dolní Rakousko, Aggsbach Markt/Wachau

Ubytování v Rakousku, Aggsbach Markt/Wachau
Číslo objektu: AT3641.10.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová polovina dvojdomku 58 m2, v přízemí, jednoduché a útulné zařízení: vstup. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Aggsbach Markt/Wachau

Informace o domě (rezidenci)

Facilities: S láskou renovovaný a památkově chráněn dvojdomek 'Alte Post'. V centru obce, klidná, slunná poloha, 300 m od jezera. Společné: zahrada s stromy. V domě: ústřední topení. Potraviny 50 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka, nádraží, pláž ke koupání 300 m. Plážový volejbal 300 m. Dunaj 100 m. Úzké parkovací místo u domu. Horní podlaží bývá příležitostně obývané majitelem (vlastní vchod).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Aggsbach Markt/Wachau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 214 - 507 m n.m.
Na břehu řeky Dunaj, v srdci oblasti Wachau Útulná, vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 888 obyvatel, na úpatí hory Jauerling, 26 km jiho-západně od Krems a.d.D, 40 km severo-západně od St. Poelten. V obci: restaurace. Další možnosti. Zvláště půvabná je doba květu meruněk (od velikonoc) a v době vinobrani.na podzim. Pozoruhodné je museum doby kamenné 'Venus von Willendorf'.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 100 m, vhodné pro děti. Tenis (2x venkovní kurt). Rybaření. Letní sáňkařská dráha, délka 200 m, Hubhof. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Jauerling, 9 km. 1x sedačková lanovka. Metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme