• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Waldruh ★★★, Achenkirch

Rakousko, Tyrolsko, Achenkirch

Ubytování v Rakousku, Achenkirch
Číslo objektu: AT6215.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.999,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 53 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout, TV-satelit a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Balkon, východní orientace balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je v 1. nebo 2. patře a má buď koupelnu/WC, nebo sprchu/WC.
Ubytování v Rakousku, Achenkirch

Informace o domě (rezidenci)

Achenkirch: Bytový dům 'Waldruh'. 600 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, herní místnost, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 600 m. Golfové hřiště 500 m, tenis 1.5 km, lyžařské centrum 1.5 km, zastávka ski-busu 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 2,5 km. V blízkosti se nachází nové golfové hřiště 'Alpengolf Achenkirch'. Běžkařská trat a turistické cesty od domu. Mnoho dětského vybavení na požádání.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Achenkirch:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 950 - 1'831 m n.m.
Oblast kolem jezera Achensee s rekreačními místy Maurach, Achenkirch a Pertisau nabízí každému hostu to správné. Obklopená pohořím Karwendelgebirge je největším jezerem Tirolska. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko přímo u jezera Achensee, 40 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. TIP: karta Achensee-Erlebnis-Card od května do října: 2 horské dráhy, 3 lodě na Achensee, nejstarší evropská parní ozubená dráha, místní muzeum, Svarovski-Kristallwelten ve Wattens - toto vše je zahrnuto v této kartě platné 7 dní (rezervace na místě). Děti do 6 let zdarma.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské oblastí: Christlum (Achenkirch), Karwendel&Planberg luční vleky (Pertisau), lyžařská oblast Rofan (Maurach). Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Přírodní kluziště. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme