• RSS Feed

Ubytování v Portugalsku
v rekreačním domě Villa Moura Golf ★★★, Vilamoura

Portugalsko, Algarve, Vilamoura

Ubytování v Portugalsku, Vilamoura
Číslo objektu: PT6760.250.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.880,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila 300 m2, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s verandou, 1x francouzské lůžko, otevřený krb, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Velmi pěkný, na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený).
Ubytování v Portugalsku, Vilamoura

Informace o domě (rezidenci)

Velká, pěkná, útulná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Villa Moura Golf', z jedné strany soused, z 20. století, obklopen stromy, loukami a poli. V obci 2.5 km od centra Vila-Moura, klidná, slunná poloha, 4 km plaz, u golfového hřiště. K dispozici pouze pro Vás: park (oplocený), zahrada, louka k odpočinku (oplocená), bazén chráněný, oplocený (5 x 3 m, 01.01.-31.12.). Terasa, zahradní nábytek, gril, ohniště. Obchod, potraviny, kavárna 300 m, písečná pláž 'Falésia' 4 km, skalnatá pláž 'Nossa Senhora da Rocha' 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 100 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice v blízkosti 4 km od domu. Noční klub/disco 4 km od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Portugalsku, Vilamoura:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá obec s 10'000 obyvatel, 23 km západně od Faro, 100 km východně od Sagres, 265 km jižně od Lisboa. Veškeré služby v místě. Vilamoura se stala mezinárodně vyhledávaným turistickým cílem. Nabízí vynikající golfová hřiště, SPA-centra a noční život. Klima je příjemné po celý rok. 3 km dlouhá pláž a jachtový přístav. Římské ruiny Cerro da Vila při příjezdu do obce.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme