• RSS Feed

Ubytování v Portugalsku
v apartmánu Parque das Nações ★★★★, Lisabon

Portugalsko, Lisabon

Ubytování v Portugalsku, Lisabon
Číslo objektu: PT4850.600.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.993,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 150 m2 v 10. patře: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, sprcha/WC, WC zvlášť. Topení. Panoramatický výhled na řeku. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 auta).
Ubytování v Portugalsku, Lisabon

Informace o domě (rezidenci)

Parque das Nações: 'Parque das Nacoes je nejmodernější oblastí architektury v Lisabonu, který se použil pro Expo 98. Nachází se hned vedle Río Tajo, v těsné blízkosti nákupního centra Vasco de Gama, s věží a lanovkou. Lisabonské kasino 150 m, Lisabonský mezinárodní veletrh 400 m. Lisabonské oceanárium 1 km (jedno z nejvýznamnějších v Evropě). Letiště 4 km. V centru města, 15 minut taxíkem, 20 minut metrem. Společná terasa v horní části budovy. Bytový dům 'Parque das Nações', rok výstavby 1998. V obci 5 km od centra Lisboa, živá poloha, 400 m od moře, západní orientace. V domě: výtah. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (v ceně). Parkovací místo. Potraviny 100 m, obchodní centrum 200 m, restaurace 100 m, bar 200 m, nádraží 'Oriente' 200 m, metro 'Oriente' 200 m, písečná pláž 15 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Portugalsku, Lisabon:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Lissabon, hlavní město Portugalska od roku 1255, s přibližně 1 milionem obyvatel, monumentální, moderní a kosmopolitní město. Je nejdůležitějšim městem země, leží na ústí největší řeky Portugalska na nejzápadnějším místě Evropy. V typických starých čtvrtích města Alfama, Madragoa a Barrio Alto probíhá čilí noční život, při kterém je návstěva lokalu ve kterém hraje Fado, neodmyslitelná. Fado je portugalská melancholická hudba, doprovázená kytarou. Pozoruhodný je klášter Los Jeronimos (16. stol., v renesančně-manuelino stylu), kulturní centrum Belem se svou věží a zámek Sao Jorge (17. stol.), odkud je nádherný výhled na město a řeku Tajo. Dále můžete navštívit katedrálu ze 12. stol., park Nacoes a mořskou výstavu (v areálu Expo 98), ale také mosty Vasco de Gama a 25.April. Neobyčejný přístav.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme