• RSS Feed

Ubytování v Portugalsku
v rekreačním domě Villa Mimosa ★★★, Albufeira

Portugalsko, Algarve, Albufeira

Ubytování v Portugalsku, Albufeira
Číslo objektu: PT6800.800.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 32.614,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, kabelová TV, mezinárodní TV kanály a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 2x koupelna/bidet/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let.
Ubytování v Portugalsku, Albufeira

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní vila 'Villa Mimosa', 2-podlažní. 4 km od centra Albufeira (old village), 2 km od centra Albufeira (new area), klidná poloha, 2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: bazén (8 x 4 m, 01.03.-30.10.). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, písečná pláž 'Praia da Oura' 2 km. Atrakce v blízkosti: Zoomarine 20 km, Algarve Shopping Centre 15 km, Lisbon 250 km, Sevilla 300 km, Golf 1 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Portugalsku, Albufeira:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Albufeira je považována za centrum mezinárodního turismu v Algarve. 32 km od Faro a 80 km od Kap San Vincente (západně). Známá pro typickou místní architekturu zdejších domů. Skalní útesy a jeskyně v okolí. Z vyhlídkové věže Alto del Bienparece je nádherný výhled na krajinu. Všechny druhy sportů a možnosti zábavy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme