• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Paryskich ★★★, Zakopane

Polsko, Tatry, Zakopane

Ubytování v Polsku, Zakopane
Číslo objektu: PL3450.170.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.074,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 53 m2 v 2. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), TV. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2. Pěkný výhled na hory. Pozor prosím: TV jen PL. Topinkovač, elektrická minitrouba. Ve vstupním prostoru podpěra pro lyže.
Ubytování v Polsku, Zakopane

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Paryskich', rok výstavby 2005. Na kraji obce, 4 km od centra, v okrsku Pardałówka, klidná, slunná poloha, 500 m od sjezdovek, na ulici. Společné garáže. Potraviny, autobusová zastávka 100 m, nádraží 2 km, termální bazén 3 km. Vlek, sedačková lanovka, lyžařské sjezdovky, dětská lyžařská škola 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dobré dopravní spojení do centra Zakopane veřejnými dopravními prostředky. Pro začátečníky lyžování je v blízkosti (v Koziniec) několik malých lyžařských vleků, které jsou vhodné i pro malé děti. Pro zkušené lyžaře je k dispozici sedačková lanovka na Nosal. V létě je zde mnoho možností pro milovníky přírody po početných turistických cestách.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Zakopane:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 1'959 m n.m.
Proslulé, rušné, kouzelné zimní sportovní středisko, v údolí, dopravně výhodná poloha, 100 km severně od Kraków. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna. Termální lázně v: Zakopanem, Bukowina Tatrzanska 16 km, Szaflary 17 km.

informace pro letní ubytování

Tenis. Rajtování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví.

informace pro zimní ubytování

Horské dráhy, lanovky, sedačkové lanovky, vleky, dětské vleky. Sjezdovka pro snowboardisty, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Další lyžařská střediska: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme