• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Górski Dworek ★★★, Zakopane

Polsko, Tatry, Zakopane

Ubytování v Polsku, Zakopane
Číslo objektu: PL3450.160.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt snížené přízemí: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x francouzské lůžko (140 cm), otevřený krb a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Parkování u domu. Byt se nachází společně s bytem Lena 2 v suterénu (oba byty mohou být navzájem propojeny). Topení je řízeno automaticky, o teplo se rovněž starají originální kachlová kamna.
Ubytování v Polsku, Zakopane

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, stylová chata 'Górski Dworek'. 4 byty v domě. 1100 m n.p.m. 50 m od sjezdovek. Společné: pozemek 5'000 m2. Dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], sauna. Parkovací místo. Obchod 800 m, restaurace, bar 50 m, termální bazén 4 km. Vlek, sedačková lanovka, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tradiční horský dům ze dřeva se šindelovou střechou sestává z 5 apartmánů. Statek leží na jižním svahu 5000 m2 pozemku, plném zelených ploch a skal na hřbetě hory Glubowka (1100 m) s krásným výhledem na Tatry. Smrky a modříny oplývající okolí chrání soukromí a překrásné panorama Tater zanechá nezapomenutelné estetické dojmy. Ve vzdálenosti 100 m jsou v horní části stanice nejmodernější lyžařské vleky v Zakopane (celoroční provoz). Svahy, lyžařská škola, půjčovna lyží a početné hospůdky a restaurace zvou k zimnímu sportu. V létě vyjížďky kočáry, cyklistické tůry a vandrování na hřbetech hor Gubalowka jsou velice oblíbené. Pohodlný příjezd do centra Zakopane je možný autobusy, nebo lanovkou. Kachlová kamna a nábytek z jasanového dřeva,které zhotovují místní řemeslníci zanechává mimořadný dojem. Pozemek leží v sousedství PL3450.106.2.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Zakopane:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 1'959 m n.m.
Proslulé, rušné, kouzelné zimní sportovní středisko, v údolí, dopravně výhodná poloha, 100 km severně od Kraków. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna. Termální lázně v: Zakopanem, Bukowina Tatrzanska 16 km, Szaflary 17 km.

informace pro letní ubytování

Tenis. Rajtování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví.

informace pro zimní ubytování

Horské dráhy, lanovky, sedačkové lanovky, vleky, dětské vleky. Sjezdovka pro snowboardisty, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Další lyžařská střediska: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme