• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Osada Magury ★★★, Wetlina

Polsko, Bieszczady, Wetlina

Ubytování v Polsku, Wetlina
Číslo objektu: PL3860.1.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.035,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 75 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosená, jednoduché a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (110 cm), otevřený krb, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Topení dřevem. Balkon 10 m2, terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Wetlina

Informace o domě (rezidenci)

Strzebowiska 9 km od Wetlina: Pěkná chata 'Osada Magury', rok výstavby 2008, obklopen stromy a loukami. 800 m npm. Mimo obec, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u sjezdovek, v zeleni, v lese. Společné: pozemek 3 ha (oplocený). Gril, ohniště. V rekreačním zařízení: recepce, sauna, whirlpool (vše extra), lyžárna. Příjezd vede až k objektu (750 m horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, supermarket 50 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 50 km. Jízdárna 800 m, lyžařské centrum, lyžařské sjezdovky, běžkařské stopy 30 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Wetlina:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 m n.m.
Vesnice se nachází v obci Cisna (nejnižší počet obyvatel v Polsku). 94% povrchu tvoří lesy, kde jsou stále k vidění vlci a medvědi. Toto místo bylo ještě před pár lety úplně zapomenuté. Nyní jeho krása láká nejen milovníky přírody, ale také malíře a fotografovy. Stzrebowiska je nejkrásnější místo v Bieszczady. Malá, útulná, klidná horská vesnice s 300 obyvatel, na vyvýšeném místě, idilická poloha s pěkným výhledem, 55 km od Lesko, 70 km od Sanok, 330 km od Kraków. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace, bar, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, 20 - 55 km.

informace pro letní ubytování

Rajtování 800 m. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme