• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Pod Kotwicą ★★★, Ustka

Polsko, Baltské moře (Polsko), Ustka

Ubytování v Polsku, Ustka
Číslo objektu: PL7627.100.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 65 m2, v podkroví, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj, 3x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba). Koupelna/WC. Velmi pěkný výhled na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Pozor prosím.
Ubytování v Polsku, Ustka

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Pod Kotwicą', 2-podlažní. V obci, 400 m od centra Ustka, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa, 300 m od moře, 300 m plaz, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), zahrada. Gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 150 m, obchodní centrum 400 m, restaurace, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 300 m. Tenis 100 m, jízdárna 2 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Ustka:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec a lázně pro léčbu dýchacích cest přímo u moře, 18 km od Słupsk, 35 km od Darłowo, 170 km od Gdańsk, Gdynia, Sopot. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, kino. Letovisko s nádhernou širokou písečnou pláží. Za vidění stojí: rybářský přístav, maják, galerie 'Baltycka Galeria Sztuki' a promenáda. Pro ty, kteří hledají klid a ticho jsou zde blízké lesy. Slowinski přírodní park Narodowy 40 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Surfování, vodní lyžování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme