• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Willa Anna ★★★★, Szklarska Poreba

Polsko, Sudety, Szklarska Poreba

Ubytování v Polsku, Szklarska Poreba
Číslo objektu: PL5858.102.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.003,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj, 1x francouzské lůžko a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo s rohovou vanou. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka (zařízení v rustikálním stylu).
Ubytování v Polsku, Szklarska Poreba

Informace o domě (rezidenci)

Dům v klidné poloze, vedle lesa, mezi horským potokem a řekou Kamienna. Rybník s rybami (možnost lovu) dům 'Willa Anna', rok výstavby 1844. 4 byty v domě. 2 km od centra, klidná poloha, přímo u lesa, přímo u řeky, přímo u potoka, v zeleni. Společné: pozemek 4'000 m2, udržovaná zahrada 700 m2, rybník. Altán, zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], sauna, lyžárna, ústřední topení. K dispozici: jízdní kola (6). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (6 x) u domu na pozemku. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 3 km, nádraží 1 km, krytý bazén 2 km. Tenis 1 km, jízdárna, vlek 300 m, sedačková lanovka 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Szrenica 6 km, Harrachov (Czechy) 9 km, Świerdaów Zdrój 20 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Městské centrum 2 km. Autobusová zastávka 3 km. Jízdárny (možnost jezdectví) 300m. K dispozici místo ke grilování a 5 horská kola.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Szklarska Poreba:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 440 - 1'309 m n.m.
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci vysokohorské lázně a zimní sportovní středisko, v údolí, 30 km od Jelenia Góra, 10 km od Harrachov (Czechy), 130 km od Wrocław. V obci: supermarket, obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar. Szklarska Poreba je velmi známé prázdinové středisko na kopcích Krkonoš a Jizerských hor. Leží zde také cxhráněná příérodní oblast Karkonowski Park Narodowy, který patří k 60.000 ha rezervaci Rezerwat Biosfera Karkonosze (60 000 ha). Hranice s Českou republikou (Jakuszyce) 8 km. Hranice s Německe ve Zhořelci, 50 km.

informace pro letní ubytování

Turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Horské dráhy, lanovky, vleky. Sjezdovka pro snowboardisty. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Jakuszyce 7 km. Sedačková lanovka (1362 m) a bezpočezt km lyžařských sjezdovek - k nim patří také nejdelší lanovka Polska - Lolobrygida. Bězkařské stopy - v létě možnost cyklistiky - patří k nejlepším v Polsku a Evropě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme