• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Villa Rajsko ★★★★, Krakow

Polsko, Malopolsko, Krakow

Ubytování v Polsku, Krakow
Číslo objektu: PL3038.200.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.121,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích, prostorné, částéčně zkosený, komfortní a moderní zařízení: otevřený velký salón, otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená jídelna. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar), jídelní kout. Sprcha/WC. Ve spodním patře: herní místnost. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. Vstup na balkon. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. 2x balkon 20 m2, 2x terasa 15 m2. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Konferenční místnost.
Ubytování v Polsku, Krakow

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní rodinný dům 'Villa Rajsko', rok výstavby 2005, obklopen stromy. Na kraji obce, 12 km od centra, v okrsku Swoszowice, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'300 m2 (oplocený), velká, udržovaná zahrada trávníkem a rostlinami. Pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost, přístup na internet, sauna, biliár, ústřední topení, bezpečnostní zařizení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 20 km, autobusová zastávka 500 m, nádraží 20 km, koupaliště 20 km. Golfové hřiště (9 jamek) 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Letiště 23 km od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Krakow:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století. Městu se podařilo zachovat historické památky Polska. Kulturní centrum a oblíbené místo setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km). Historické, rušné město s 800'000 obyvatel), 295 km jižně od Warszawa, 75 km východně od Katowice, 114 km jiho-východně od Częstochowa. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Golfové hřiště 9 jamek, Ochmanów 19 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme