• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Grodzka ★★★, Krakow

Polsko, Malopolsko, Krakow

Ubytování v Polsku, Krakow
Číslo objektu: PL3038.116.6

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 15.434,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 29 m2 v 3. patře: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 200 cm), TV-satelit. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Ubytování v Polsku, Krakow

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Grodzka', 3-podlažní. 9 byty v rezidenci. V obci. Potraviny, supermarket 15 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 1 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště (9 jamek) 19 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Krakow:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století. Městu se podařilo zachovat historické památky Polska. Kulturní centrum a oblíbené místo setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km). Historické, rušné město s 800'000 obyvatel), 295 km jižně od Warszawa, 75 km východně od Katowice, 114 km jiho-východně od Częstochowa. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Golfové hřiště 9 jamek, Ochmanów 19 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme