• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Dietla 1 ★★★★, Krakow

Polsko, Malopolsko, Krakow

Ubytování v Polsku, Krakow
Číslo objektu: PL3038.111.5

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.414,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 48 m2 v 2. patře: obývací pokoj, 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout. Sprcha/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Ubytování v Polsku, Krakow

Informace o domě (rezidenci)

Historický vícegenerační dům 'Dietla 1', rok výstavby 1884. V centru obce, na hlavní ulici. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení, prádelna (společné, extra). Parkovací místo (extra), 150 m. Obchod, tramvaj 100 m, autobusová zastávka 70 m. Golfové hřiště (9 jamek) 18 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zastávka tramvaje 100 m. Centrum, královský zámek Wawel 400 m. Městská čtvrť Kazimierz 200 m. Hlídané parkoviště 100 m (PLN 30,-/24 hod.).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Krakow:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Krakow byl hlavním městem Polska do 16. století. Městu se podařilo zachovat historické památky Polska. Kulturní centrum a oblíbené místo setkání pro umělce, malíře, historiky, filmaře a fotografy. Mezi místa, která stojí zato navštívit patří mnohá muzea a také jeden z domů s malbou slavného Leonarda da Vinci. Najdete zde jedno z největších židovských pohřebišť, hřbitov Remuh založený v 16. století. Dalšími zajímavými místy jsou královský palác na kopci Wawel, solný důl ve Wieliczka (15 km), Wadowice, rodiště papeže Jana Pavla II. (50 km) a koncentrační tábor v Osvětimi (60 km). Historické, rušné město s 800'000 obyvatel), 295 km jižně od Warszawa, 75 km východně od Katowice, 114 km jiho-východně od Częstochowa. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Golfové hřiště 9 jamek, Ochmanów 19 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme