• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Ratuszowa ★★, Kolobrzeg

Polsko, Baltské moře (Polsko), Kolobrzeg

Ubytování v Polsku, Kolobrzeg
Číslo objektu: PL7810.105.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.552,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 34 m2 v 2. patře: obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 6 m2. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Kolobrzeg

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Ratuszowa'. V centru obce, centrální, živá poloha, 1.2 km od moře, 1.2 km plaz. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 100 m, supermarket 1.2 km, restaurace, kavárna 100 m, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 1.2 km, krytý bazén 1.2 km. Tenis 1.2 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Kolobrzeg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město bylo založeno v roce 1000 prvním polským králem Boleslavem Chrobrym, je zde široká písečná pláž, molo dlouhé 220 m a park Nadmorski se starými stromy. Kolobrzeg je také oblíbeným koupelovým a klimaticko-balneologickým letoviskem (solné lázně a léčivé bahno). Jsou zde léčeny dýchací potíže, revma, potíže s krevním oběhem a poruchy metabolismu. Za návštěvu stojí: gotický kostel (14./15. století), zbytky městských hradeb (15. století), radnice z roku 1832 a maják. Známá lázeňská obec a letovisko přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 100 km od Świnoujście, 140 km od Szczecin, 230 km od Gdańsk. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, léčebné kúry.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, vhodné pro děti. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme