• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Dom Zdrojowy ★★★, Jastarnia

Polsko, Baltské moře (Polsko), Jastarnia

Ubytování v Polsku, Jastarnia
Číslo objektu: PL8415.200.6

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.104,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 30 m2 v 3. patře: 1x pokoj, 2x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Lehátka (2x). Bez výhledu na moře. K dispozici: sušička, telefon, sejf (extra). Internet (Analog/ISDN). Garáž č. 15. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Jastarnia

Informace o domě (rezidenci)

Velmi moderní, luxusní dům s hotelovými službami 'Dom Zdrojowy', rok výstavby 2005. Klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, přímý přístup na pláž, v lese. Společné: pozemek (oplocený), krytý bazén vyhřívaný (01.01.-31.12., extra) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Terasa, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, přístup na internet, sauna (extra), fitness (extra), masáže (extra), solárium (extra), whirlpool (extra), butik, výtah, slunná terasa, střešní terasa, ústřední topení, prádelna, půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení denně (navíc- extra). Úklid úklid bytu (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) na pozemku. Potraviny 200 m, obchodní centrum 300 m, restaurace, pěší zóna 200 m, nádraží 300 m, písečná pláž 20 m. Sportovní přístav, tenis 500 m. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. Železnice v blízkosti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Jastarnia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Jastrania se nachází v srdci poloostrova Hel, 34 km dlouhého, šířka se pohybuje od 200 m do 3 km. Jurata je blízko (2 km), Hel 13 km a Wladyslawowo je 22 km. Největší část poloostrova je pokryta borovicemi. Pláže jsou nádherné a přírodní. Podle mnoha faktorů je dovolená v Jastanii nepřekonatelná. Početné vodní sporty: plachtění, surfování, kanoistika, vodní lyžování, ale také volejbal, tenis, turistické/cyklistické stezky. Za městem je malá rybářská vesnice a zdravotní lázně. Město je možné navštívit po celý rok, ale přitažlivé je hlavně v létě svými restauracemi, kavárnami, bary, diskotékami, počítačovými kavárnami. Z návštěvu stojí: rybářské chaty z 19. století, též přístav, kde je možno si rezervovat výlet lodí. Známá rekreační obec přímo u moře, 90 km severně od Gdańsk, 18 km od Hel, 2 km od Jurata. V obci: obchody, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, léčebné kúry. K tomu: lékárna. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 13 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén 2 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe, veslování. Letní sporty, 2 - 20 km. Tenis. Rajtování, Bialogóra 80 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme