• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Mielno 2 ★★★★, Grunwald

Polsko, Mazursko, Grunwald

Ubytování v Polsku, Grunwald
Číslo objektu: PL1411.102.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.656,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Vstup na balkon. Sprcha/WC. E-topení (extra). Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero. K dispozici: sauna, dětská postýlka do 2 let. Garáž. Dolní přízemí: sauna, 2x sprcha, oddělené WC, relaxační místnost. Z terasy je pěkný výhled na jezero.
Ubytování v Polsku, Grunwald

Informace o domě (rezidenci)

Mielno 13 km od Grunwald: Rodinný dům 'Mielno 2'. 50 m od jezera, 100 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2 (oplocený), zahrada, bazén (nezapuštěný) (5 m průměr, 01.06.-05.09.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (pískoviště). V domě: sauna, pračka, Cena za topení se platí na místě, k dispozici jízdní kola (extra). K dispozici: kánoe, loďka. Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 500 m, autobusová zastávka 150 m, travnatá pláž 100 m. Jezero s písečnou a travnatou pláží (přímý přístup) 100 m. Hřiště na fotbal a volejbal 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Grunwald:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice je spojena hlavně s nejznámější bitvou v historii Polska. V místě, kde se bitva odehrála ('Wzgorze Zwyciestwa'), je komplex památníků grunwaldského vítězství(jihovýchodně od památníku byla postavena umělá halda). Poblíž je Muzeum grunvaldské bitvy (archeologické naleziště se zbytky brnění). Místo je také jedno z nejkrásnějších oblastí v mazurském regionu. Tiché a přírodní prostředí u něj dělá ideální místo pro odpočinkovou dovolenou. Ráj pro rybářské a houbařské nadšence. Rozlehlé lesnaté oblasti a blízká jezera jsou ideální pro cyklistiku, turistiku a vodní sporty. V Olsztyn je možnost navštívit gotický hrad ze 14. století a dřevěnou sýpku. Je zde také muzeum Warmia a Mazury, 2 divadla a filharmonie. V Olsztynek - muzeum krajinnářské architektury Warmia a Mazury. Malá, historická obec, 40 km jiho-západně od Olsztyn, 50 km jižně od Ostróda, 30 km severo-západně od Nidzica. V obci: obchody. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Veslování. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme