• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Willa Teresa ★★★, Golczewo

Polsko, Pomoří, Golczewo

Ubytování v Polsku, Golczewo
Číslo objektu: PL7241.102.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.107,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2, v přízemí, účelné a komfortní zařízení: malý obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x pohovka. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (6x). Výhled na jezero a do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Ubytování v Polsku, Golczewo

Informace o domě (rezidenci)

Velký, pěkný, komfortní dům 'Willa Teresa'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 200 m od lesa, 23 km od moře, 150 m od jezera, v zeleni. Společné: udržovaná zahrada 4'500 m2 (oplocená), biotop, bazén (nezapuštěný) (4 x 6 m, 15.05.-30.08.). Pergola, terasa (8 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: ústřední topení. K dispozici: jízdní kola. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 200 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 10 km. Golfové hřiště 25 km, jízdárna 5 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. V blízkosti jsou také chovné rybníky.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Golczewo:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rekreační obec, 24 km od Miedzyzdroje, 25 km od Wolin, 85 km od Szczecin. V obci: obchody, restaurace. Golczewo je jednou z nejhezčích obcí západní části regionu Pomeranian Voivodship. Leží na okraji lesa Goleniowska, v malém údolí, mezi dvěma jezery: Szczuczym a Okonim. Krajina je pokryta lesy s nesčetnými jezírky. Díky pokročilé erozi vznikají mnohé rokliny, strže a říčky. Za vidění stojí: palác německého barona (2 km) a věž ze 14. stol. Komien Pomorski 24 km. Národní park Wolinski 24 km.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - miejscowości. Rajtování 5 km. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme