• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Nieborowska ★★★, Gdansk

Polsko, Pomoří, Gdansk

Ubytování v Polsku, Gdansk
Číslo objektu: PL8100.111.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 30 m2 v 1. patře, pěkné zařízení: 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), TV a rádio. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Gdansk

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Nieborowska', 4-podlažní. V obci, 4 km od centra, v obytné čtvrti, 6 km od moře, 6 km plaz, na ulici, v zeleni. Trávníkem. Společné: ohniště. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 300 m, supermarket 800 m, restaurace 2 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží 4 km, písečná pláž 6 km, krytý bazén 9 km. Golfové hřiště (9 jamek) 26 km, jízdárna 9 km, kluziště 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Gdansk:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, historické město přímo u moře, dopravně výhodná poloha. V obci: nákupní středisko, obchody, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum. Gdansk je přístavním městem s tísíciletou tradicí. Společně se Sopot a Gdynia tvoří metropolitní oblast tří měst. Gdansk je hlavním hospodářským a kulturním městem regionu Pomerania. Za vidění stojí: kostel St.Mary (největší cihlový chrám v Evropě), katedrála Oliwa, radnice a nádvoří Arthurs's Court. Město je rovněž rodištěm G. Grasse, G. Fahrenheita, J. Heveliusanda a mnoha dalších. Spousta kulturních akcí během roku (např. trh sv. Dominika na začátku srpna). Gdansk má jednu z největších loděnic Evropy.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme