• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v apartmánu Jelitkowski Dwór ★★★, Gdansk

Polsko, Pomoří, Gdansk

Ubytování v Polsku, Gdansk
Číslo objektu: PL8100.107.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.774,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 32 m2, v přízemí: 1x pokoj, 2x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), kabelová TV. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Polsku, Gdansk

Informace o domě (rezidenci)

Vícegenerační dům 'Jelitkowski Dwór', 3-podlažní, rok výstavby 2005, renovovaný v roce 2011. V obci, 7 km od centra, klidná poloha, 1.3 km od moře, na ulici, v zeleni. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 80 m, supermarket, restaurace 200 m, autobusová zastávka 80 m, nádraží 2 km, písečná pláž 1.3 km, pláž ke koupání 1.3 km. Golfové hřiště (9 jamek) 25 km, tenis 100 m. Atrakce v blízkosti: Baltic Arena (EURO 2012) 3 km, Argo Arena 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Gdansk:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, historické město přímo u moře, dopravně výhodná poloha. V obci: nákupní středisko, obchody, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum. Gdansk je přístavním městem s tísíciletou tradicí. Společně se Sopot a Gdynia tvoří metropolitní oblast tří měst. Gdansk je hlavním hospodářským a kulturním městem regionu Pomerania. Za vidění stojí: kostel St.Mary (největší cihlový chrám v Evropě), katedrála Oliwa, radnice a nádvoří Arthurs's Court. Město je rovněž rodištěm G. Grasse, G. Fahrenheita, J. Heveliusanda a mnoha dalších. Spousta kulturních akcí během roku (např. trh sv. Dominika na začátku srpna). Gdansk má jednu z největších loděnic Evropy.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme