• RSS Feed

Ubytování v Polsku
v rekreačním domě Borówna ★★★★, Borowna

Polsko, Malopolsko, Borowna

Ubytování v Polsku, Borowna
Číslo objektu: PL3272.101.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, pěkné a stylové zařízení: kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Vana/sprcha/bidet/WC. V horním patře: zkosený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. Zkosený průchozí pokoj, 3x lůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. WC zvlášť. Topení dřevem. Terasa krytá. Gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 5 let, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN]). Upozornění: kamna v kuchyni (na vaření a pečení chleba) jsou na dřevo nebo uhlí, hosté si vytápějí dům sami. Dům byl zařízen ve venkovském stylu se zachovanými starožitnostmi.
Ubytování v Polsku, Borowna

Informace o domě (rezidenci)

Selský dům 'Borówna', obklopen stromy, loukami a poli. V obci, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha (oplocený), zahrada květinami a stromy, krytý bazén (bazén otevřen 12:00-22:00). Ohniště. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: sauna (extra), fitness (extra), solárium (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Potraviny 500 m, supermarket 4 km, autobusová zastávka 800 m, koupaliště 4 km. Tenis 10 km, vlek 20 km, sedačková lanovka 20 km, půjčovna lyží 20 km, lyžařská škola 20 km, dětská lyžařská škola 20 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Laskowa-Kamionna 20 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel vlastní psa. Objekt ref.: PL3272.102.1 se nachází na stejném pozemku. Sauna, solarium, krytý bazén a posilovna jsou v objektu PL3272.102.1 - přístup zvenčí, ze zahrady.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Polsku, Borowna:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice Borowna je obklopena lesy a kopci, leží v oblasti krajinného parku Wisnicko - Lipnicski. Nejbližší města: Novy Wisnicz (4 km) - krásné město s mnoha památníky, mezi jinými - největší barokní pevnost v Polsku 'Zamek Lubomirksich', Lipnica Murowana (4 km) známá velikonočními palmami, mnoho památek chráněných UNESCO.V oblasti: mnoho přírodních památek z pozdní doby ledové. V letním období - turistika, cyklistika, také rybaření na mnoha jezerech a rybnících (jezero Roznowskie). Malá, idylická obec, ve vnitrozemí, 30 km od Wieliczka, 70 km od Zakopane, 50 km od Kraków. V obci: potraviny.

informace pro letní ubytování

Bazén 4 km. Tenis (10 km). Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kamionna, Żegocina, 20 km. Další lyžařská střediska: Zakopane 70 km, Krynica Górska 50 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme