• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v apartmánu Wiringherlant ★★★★, Wieringen

Nizozemí, Holandsko - sever, Wieringen

Ubytování v Nizozemí, Wieringen
Číslo objektu: NL1777.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.651,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Vatrop', 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí, komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV, DVD a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko. Otevřená nika, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Tento apartmán je zařízen v autentickém holandském stylu. Je to jako spát v muzeu se spoustou starého klasického nábytku.
Ubytování v Nizozemí, Wieringen

Informace o domě (rezidenci)

Hippolytushoef: Moderní, pěkné, komfortní rekreační středisko 'Wiringherlant', obklopen loukami. Mimo obec, 3 km od centra Hippolytushoef, klidná poloha, 10 m od moře, 4 km plaz. Společné: louka. Dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, stolní tenis, prádelna (extra). Centrální parkoviště. Obchod 3 km, supermarket 3 km, písečná pláž 'Lutje' 4 km (malý). Atrakce v blízkosti: Waddenzee 1 km, Robbenoordbos 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. K dispozici v komplexu: snackbar, trampolína. Větší pláž je vzdálená 30 km. Můžete si objednat den v 'Badhuys' - zde můžete využít vířivku, 2 druhy saun, parní sprchu, barevnou sprchu a solárium. Cena 17,50 EUR za osobu/den (objednání a platba na místě). Upozornění: rezervace pro firemní pracovníky je nutno předem vyžádat.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme