• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Wiringherlant ★★★, Wieringen

Nizozemí, Holandsko - sever, Wieringen

Ubytování v Nizozemí, Wieringen
Číslo objektu: NL1777.201.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.148,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Waddenchalet', 3-pokojová chata 32 m2, účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, plochá obrazovka, DVD a plynová kamna. Vstup na terasu. 1x malý pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. 1x malý pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa, zahrada 120 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Fotky jsou jen příkladem. Venkovní vířivka (zdarma). V mrazu nelze vířivku použít. V ložnici se 2 samostatnými lůžky, může být i třetí lůžko - skříňová postel, která je vhodná pouze pro děti do 12 let. Jedno dítě mladší 12 let není součástí maximálního počtu hostů.
Ubytování v Nizozemí, Wieringen

Informace o domě (rezidenci)

Hippolytushoef: Moderní, pěkné, komfortní rekreační středisko 'Wiringherlant', obklopen loukami. Mimo obec, 3 km od centra Hippolytushoef, klidná poloha, 10 m od moře, 4 km plaz. Společné: louka. Ping-pong, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, prádelna (extra). Centrální parkoviště. Obchod 3 km, supermarket 3 km, písečná pláž 'Lutje' 4 km (malý). Atrakce v blízkosti: Waddenzee 1 km, Robbenoordbos 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme