• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Wiringherlant ★★★★, Wieringen

Nizozemí, Holandsko - sever, Wieringen

Ubytování v Nizozemí, Wieringen
Číslo objektu: NL1777.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Wiringherlant 5', 4-pokojový dům 125 m2, zkosený, komfortní a osobité zařízení: vstup, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD, topení a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Místnost na zavazadla. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Všechny domy disponují centrálním a podlahovým vytápěním. Parní sprcha v zavazadlovém pokoji.
Ubytování v Nizozemí, Wieringen

Informace o domě (rezidenci)

Hippolytushoef: Moderní, pěkné, komfortní rekreační středisko 'Wiringherlant', obklopen loukami. Mimo obec, 3 km od centra Hippolytushoef, klidná poloha, 10 m od moře, 4 km plaz. Společné: louka. Ping-pong, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás: whirlpool. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, prádelna (extra). Centrální parkoviště. Obchod 3 km, supermarket 3 km, písečná pláž 'Lutje' 4 km (malý). Atrakce v blízkosti: Waddenzee 1 km, Robbenoordbos 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Fotografie domu je jen příkladem. K dispozici v komplexu: snackbar, trampolína. Větší pláž je vzdálená 30 km. Můžete si objednat den v 'Badhuys' - zde můžete využít vířivku, 2 druhy saun, parní sprchu, barevnou sprchu a solárium. Cena 17,50 EUR za osobu/den (objednání a platba na místě). Upozornění: rezervace pro firemní pracovníky je nutno předem vyžádat.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme