• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě DroomPark Buitenhuizen ★★★, Velsen-Zuid

Nizozemí, Holandsko - sever, Velsen-Zuid

Ubytování v Nizozemí, Velsen-Zuid
Číslo objektu: NL1981.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.098,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Cube 4p.', 3-pokojová chata 65 m2, v přízemí, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s posuvnými dveřmi, jídelní kout a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Nizozemí, Velsen-Zuid

Informace o domě (rezidenci)

Velsen-Zuid 25 km od Amsterdam: Pěkná rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'DroomPark Buitenhuizen', obklopen stromy a poli. Mimo obec, 6 km od centra Velsen-Zuid, klidná poloha, 13 km od moře, 13 km plaz. Společné: park, louka k odpočinku, bazén vyhřívaný (15.06.-31.08.). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, fitness (vše extra), infrasauna, prádelna (extra), půjčovna jízdních kol. Centrální parkoviště. Supermarket 3 km, pekárna 3 km, písečná pláž 'Ijmuiden' 13 km. Golfové hřiště (66 jamek) 500 m. Atrakce v blízkosti: Keukenhof Lisse 36 km, Snowplanet 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Recepce otevřena od 09:00-17:00 h. Baby-výbava na dotaz (extra). Pozor prosím: letiště 30 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Požadavek na rezervaci konkrétního bungalovu je možný v závislosti na dostupnosti a zahrnuje příplatek ve výši 10,00 EUR (platí se na místě). Pokud se recepce bude domnívat, že je třeba zaplatit vratnou kauci, budete ji muset zaplatit při příjezdu (např. pro skupiny nebo dlouhodobé pobyty recepce žádá kauci ve výši 400 - 600 EUR za objekt). Max. 1 domácí zvíře na vyžádání (4 EUR za noc, platí se na místě). Rezervace pro firemní zaměstnance nejsou povoleny. Dlouhodobé pobyty (21 dnů nebo déle) na vyžádání!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Velsen-Zuid:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice, 20 km západně od Amsterdam, 11 km severně od Haarlem, 9 km východně od Ijmuiden. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Amsterdam Schiphol (AMS), 30 km. Vratná kauce Vám bude vrácena bankovním převodem, nahlašte prosím držiteli klíčů Vaše bankovní údaje.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme