• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Europarcs Landgoed Hommelheide ★★★, Susteren

Nizozemí, Limburk, Susteren

Ubytování v Nizozemí, Susteren
Číslo objektu: NL6114.400.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.398,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'type Aldenborgh', 4-pokojový bungalov 75 m2 na 2 podlažích, zkosený, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Místnost na zavazadla. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Zahrada. Zahradní nábytek. Parkování u domu.
Ubytování v Nizozemí, Susteren

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná, útulná rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Europarcs Landgoed Hommelheide', obklopen stromy a poli. Mimo obec, 2.5 km od centra Susteren, klidná poloha, přímo u jezera, v zeleni. Společné: pozemek, louka k odpočinku, krytý bazén. Skluzavka, soukromá pláž, tenis (extra), basketbalový koš, volleyball, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, wellness (extra) stolní tenis (extra), půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Supermarket 100 m, restaurace 2.5 km, bar 2.5 km, nádraží 'Susteren' 2.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 200 m, minigolf 100 m. Atrakce v blízkosti: Gaia Park Zoo 43 km, Kasteel Hoensbroek 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Susteren:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné, historické město, ve vnitrozemí, 21 km severně od Maastricht, 44 km jižně od Roermond. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme