• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Buitenhof De Leistert ★★★★, Roggel

Nizozemí, Limburk, Roggel

Ubytování v Nizozemí, Roggel
Číslo objektu: NL6088.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.431,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'6 persoons VIP', 4-pokojový selský dům, osobité zařízení: vstup, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, plochá obrazovka a plynová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji 2x lůžko a plochá obrazovka. Koupelna, koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo, Sauna. Zahradní nábytek, gril. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Nizozemí, Roggel

Informace o domě (rezidenci)

Velká, komfortní rekreační obec 'Buitenhof De Leistert', rok výstavby 2011. Klidná poloha, v zeleni. Společné: krytý bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, přírodní rybník / nádrž s možností plavání, tenis, plážový volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], kuželková dráha (extra), biliár, herní místnost, stolní fotbal, k dispozici jízdní kola (extra). Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Supermarket, autobusová zastávka 100 m. Atrakce v blízkosti: Designer Outlet Roermond 9 km, Kasteel Hoensbroek 38 km, De Efteling 50 km, Bobbejaanland 71 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Skupiny mládeže jen na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme