• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě De Thijmse Berg ★★★, Rhenen

Nizozemí, Utrecht, Rhenen

Ubytování v Nizozemí, Rhenen
Číslo objektu: NL3911.100.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.311,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'4+2 Outdoor Cottage', 4-pokojová chata, komfortní a moderní zařízení: malý obývací pokoj/jídelna, digitální TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 1x dětský pokoj, 2x lůžko. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Parketové podlahy. Zahradní nábytek, gril. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování v Nizozemí, Rhenen

Informace o domě (rezidenci)

Velká, útulná rekreační obec 'De Thijmse Berg'. Klidná poloha, přímo u lesa. Společné: bazén vyhřívaný, oplocený (01.05.-15.09.). Venkovní sprcha, tenis, badminton, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: recepce, restaurace, bar, prádelna (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, autobusová zastávka 800 m. Golfové hřiště 18 km. Atrakce v blízkosti: Ouwehands Dierenpark 3 km, Airborne Museum Oosterbeek 18 km, Doesburgermolen 11 km, De Dom toren 33 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Objekt vhodný pro 4 dospělých a + 2 dětí. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Rezervace pro dělníky nejsou povoleny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme