• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě Center Parcs Port Zélande ★★★, Ouddorp

Nizozemí, Holandsko - jih, Ouddorp

Ubytování v Nizozemí, Ouddorp
Číslo objektu: NL3253.700.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Original Comfort Cottage 4p.', 3-pokojový bungalov 55 m2 na 2 podlažích, účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní kout a TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Ubytování v Nizozemí, Ouddorp

Informace o domě (rezidenci)

Velké rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Center Parcs Port Zélande'. Mimo obec, 13 km od centra Ouddorp, 4 km od moře, přímo u jezera. Společné: bazén, krytý bazén (01.01.-31.12.). Tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, solárium, whirlpool (vše extra), kuželková dráha (extra), biliár, herní místnost, možnosti nákupu, kiosek, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Autobusová zastávka 'Port Zélande' 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Neeltje Jans 26 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. Subtropický plavecký ráj Aqua Mundo (divoká řeka, turbo tunel). V parku kurzy (za poplatek): potápění, surfování, plachtění. Ostatní sporty: jízda na koni, minigolf, nordic walking, in-line bruslení. Základní dětský nábytek v ceně pronájmu, další dětský nábytek na přání. Pozor: Pracovní pobyty pouze na dotaz!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Ouddorp:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná, historická vesnice přímo u moře, v pěkném prostředí, 55 km jiho-západně od Rotterdam, 57 km západně od Vlissingen. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 10 km. Vratná kauce bude vrácena bankovním převodem - zanechte prosím své bankovní údaje držiteli klíčů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme