• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě RCN De Potten ★★★★, Offingawier

Nizozemí, Frísko, Offingawier

Ubytování v Nizozemí, Offingawier
Číslo objektu: NL8626.102.6

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.402,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Goudplevier', 5-pokojová vila na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: vstup, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio, stereo přehrávač a topení. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna a umyvadlo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Koupelna/WC. Terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, zimní zahrada. Velmi pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Ubytování v Nizozemí, Offingawier

Informace o domě (rezidenci)

Pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'RCN De Potten'. Mimo obec, 5 km od centra Sneek, klidná poloha, přímo u jezera, v zeleni. Společné: pozemek. Tenis (extra), ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], kiosek, prádelna, sušička (společné, extra), půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe, loďka (extra). Donáška pečiva. Veřejné parkoviště. Obchod 5 km, supermarket 5 km, nádraží 'Sneek' 6 km. Sportovní přístav, minigolf 100 m. Známá jezera v okolí: Sneekermeer. Pozor prosím: auto doporučeno. Recepce otevřena od 09:00-17:00 h. Animace v sezóně. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Offingawier:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulné, historické, kouzelné město 5 km od jezera, 27 km od Leeuwarden, 27 km od Heerenveen. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pekařství, pošta, banka, restaurace, muzeum.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme