• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě De Uitwijk ★★, Burgh-Haamstede

Nizozemí, Zeeland, Burgh-Haamstede

Ubytování v Nizozemí, Burgh-Haamstede
Číslo objektu: NL4328.300.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'De Uitwijk 1', 4-pokojová polovina dvojdomku, účelné zařízení: vstup, WC zvlášť. Otevřený obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Ubytování v Nizozemí, Burgh-Haamstede

Informace o domě (rezidenci)

Útulný dvojdomek 'De Uitwijk', obklopen poli. 750 m od moře, 750 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Autobusová zastávka 300 m, písečná pláž 750 m. Marina 13 km, golfové hřiště 1 km, tenis 10 km. Atrakce v blízkosti: Slot Haamstede 3 km, Deltawerken Neeltje Jans 10 km, Het Arsenaal Vlissingen 28 km. Pozor prosím: dálnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Burgh-Haamstede:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylické letovisko s 4'550 obyvatel, na jihozápadě poloostrova přímo u moře, 7 km jižně od Renesse, 15 km od Zierikzee, 30 km severo-západně od Middelburg. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, banka, restaurace. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 - 7 km. Vratná kauce bude vrácena bankovním převodem - zanechte prosím své bankovní údaje držiteli klíčů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme