• RSS Feed

Ubytování v Nizozemí
v rekreačním domě DroomPark Beekbergen ★★★, Beekbergen

Nizozemí, Geldry, Beekbergen

Ubytování v Nizozemí, Beekbergen
Číslo objektu: NL7361.200.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.872,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'type G', 4-pokojová chata v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na les. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pobyt s domácími zvířaty nahlaste při rezervaci, příplatek se platí na místě. Totéž platí i pro dětskou postýlku a židličku, atd. Pokud žádáte konkrétní bungalov je účtován poplatek ve výši 10.00 EUR, k zaplacení na místě.
Ubytování v Nizozemí, Beekbergen

Informace o domě (rezidenci)

Pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'DroomPark Beekbergen', obklopen stromy. Mimo obec, 10 km od centra Apeldoorn, v lese. Společné: park, krytý bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, ohniště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), solárium (extra), stolní tenis (extra), prádelna, půjčovna jízdních kol. Parkovací místo u domu. Supermarket 300 m, obchodní centrum 3 km, restaurace 100 m, nádraží 'Apeldoorn' 10 km. Atrakce v blízkosti: Apenheul 9 km, Loenense watervallen 4 km, Paleis het Loo 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Recepce otevřena od 09:00-17:00 h. Baby-výbava na dotaz (extra). Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Nizozemí, Beekbergen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice, 10 km od Apeldoorn, 25 km od Deventer, 25 km od Zutphen. Vratná kauce bude vrácena bankovním převodem - zanechte prosím své bankovní údaje držiteli klíčů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme